Класиране в държавните първенства и Купите на България - Сезон 2019

10.08.2019 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 2019 Г.

ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА И КУПИ БЪЛГАРИЯ

ДЕЦА U11 /08+/, КУПА БФВТ

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

3. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

4. КВР “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

5. КВС “ БУРГАС - БУРГАС

6. КВТ “ЦДНА 2013” – СОФИЯ

7. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

8. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

9. СКВТ “НЕПТУН “ – БУРГАС

10.КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

11.СКВТ “ЛОКОМОТИВ “ – РУСЕ

ДЕЦА U13 /06-07/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

2. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

3. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

4. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

5. СКВТ “НЕПТУН” – БУРГАС

6. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

7. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

8. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

9. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

10.КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

11.КВС “БУРГАС” – БУРГАС

12.КВТ “ЦДНА 2013” –СОФИЯ

13.СКВТ “ЛОКОМОТИВ” – РУСЕ

14.СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА

15.СКПС “БОТЕВ” – ВРАЦА

16.КВТ “АРДА 2008” – КЪРДЖАЛИ

МОМЧЕТА U15 /04-05/ ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “ ЧЕРНОМОРЕЦ “ - БУРГАС

2. КПС “ВАРНА” - ВАРНА

3. КВТ “ ЧЕРНО МОРЕ1948 “ – ВАРНА

4. СК “ АКВА СПОРТ “ - ВАРНА

5. СКПС “БОТЕВ2000” – ВРАЦА

6. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

7. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

8. КВТ “ЛЕВСКИ” – СОФИЯ

9. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

10.СКВТ “ЛОКОМОТИВ “ - РУСЕ

11.КВТ “ СЛАВИЯ” - СОФИЯ

12.СКВТ “НЕПТУН “ - БУРГАС

13.КВТ “ ЛОКОМОТИВ “ – СОФИЯ

14.КВТ “АРДА2008 “ - КЪРДЖАЛИ

15.КВТ “ЦДНА2013 “ - СОФИЯ

ЮНОШИ МЛАДША U17 /02-03/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

3. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

4. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ” – БУРГАС

5. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

6. СКПС “БОТЕВ 2000” - ВРАЦА

7. СК “АКВА СПОРТ” - ВАРНА

8. КВТ “ТИЧА” - ВАРНА

9. КВТ “ЛЕВСКИ” – СОФИЯ

10.КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” -СОФИЯ

11.КВТ “АРДА 2008” – КЪРДЖАЛИ

ЮНОШИ СТАРША U19 /00-01/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

3. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

4. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

5. КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

6. СК “ АКВА СПОРТ” – ВАРНА

7. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

МЪЖЕ, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н. – СОФИЯ

2. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

3. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА

4. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

5. КВТ “СЛАВИЯ” – СИФИЯ

6. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

7. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

8. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

9. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

ДЕВОЙКИ U17 /02-03/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. СКПС “БОТЕВ 2000”–ВРАЦА

2. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

3. КВТ “ ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

4. КВТ “ АРДА 2008 “ – КЪРДЖАЛИ

5. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

6. КВС “БУРГАС” - БУРГАС

Свали класиранията за 2019 г. ТУК:

http://loko-nnanov.com/uploads/%202019.doc

 
1.981 ms.