П Р О Г Р А М А
ЗА ТУРНИРА ЗА КУПА БЪЛГАРИЯ - МЪЖЕ 2013 Г.,  СОФИЯ

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
ГР. „А”- 29.11.-01.12.2013 г.                                  ГР. „Б”-06 – 08.12.2013 г.
1. Черно Море 48 – Вн.                                          1. Комодор   – Вн.
2. Левски – Сф.                                                      2. Черноморец – Бс.
3. Дръзки Дражев – Вн.                                           3. Арда 2008   - Кж.
4. Локомотив – Скопие                                           4. Славия   - Сф.
5. Аква Спорт – Вн.                                                 5. ЦСКА     -  Сф.
6. Локомотив-Н.Н. – Сф                                           6. Локомотив – Рс.


29.11.ПЕТЪК
18,00 ч. 1.Ч.МОРЕ-ЛОКО-Н.Н.                                
            2. ДРЪЗКИ-ЛОКО-СК.                                               
            3.ЛЕВСКИ – АКВА СПОРТ          
                                                                                                                                                     
30.11.СЪБОТА
09,00 ч. 1.Ч.МОРЕ –  АКВА СПОРТ                           16,00 ч. 1.Ч.МОРЕ – ЛОКО-СК
                 2. ЛОКО-Н.Н.– ЛОКО-СК.                                    2. АКВА СПОРТ - ДРЪЗКИ
               3. ЛЕВСКИ  - ДРЪЗКИ                                            3. ЛОКО-Н.Н.- ЛЕВСКИ


01.12.НЕДЕЛЯ
09,00 ч. 1.Ч.МОРЕ –  ДРЪЗКИ                                   16,00 ч. 1.Ч.МОРЕ – ЛЕВСКИ    
             2. ЛОКО-СК.- ЛЕВСКИ                                             2. ЛОКО-Н.Н - ДРЪЗКИ
             3. АКВА СПОРТ - ЛОКО-Н.Н.                                    3. ЛОКО-СК.- АКВА СПОРТ

Техническата конференция ще се проведе на  29.11.2013 г. от 17,00 ч. на ППБ “Диана”-София


06.12.ПЕТЪК
18,00 ч. 1. КОМОДОР –ЛОКО-РС.                                
             2. ЧЕРНОМОРЕЦ – ЦСКА                                               
             3. АРДА 2008 – СЛАВИЯ          

                                                                                                                                                     

07.12.СЪБОТА
09,00 ч. 1. КОМОДОР –  ЦСКА                   16,00 ч. 1 КОМОДОР–СЛАВИЯ
             2. ЛОКО-РС. – СЛАВИЯ                             2. ЦСКА - АРДА

             3. ЧЕРНОМОРЕЦ - АРДА                            3. ЛОКО-РС.- ЧЕРНОМОРЕЦ



08.12.НЕДЕЛЯ
09,00 ч. 1. КОМОДОР – АРДА                      15,00 ч. 1. КОМОДОР– ЧЕРНОМОРЕЦ    
             2. СЛАВИЯ – ЧЕРНОМОРЕЦ                         2. АРДА  – ЛОКО-РС.
             3. ЦСКА   -   ЛОКО-РС.                              3. СЛАВИЯ -  ЦСКА  

Техническата конференция ще се проведе на  06.12.2013 г. от 17,00 ч. на ППБ “Диана”-София.
                                                                                                     
Забележка: Срещите за I и II място и  III и IV място ще се проведат на 08.12.2013 г. след изиграване на мачовете в гр. “Б”.

 

7.467 ms.